Господарські спори

В процесі здійснення господарської діяльності, а також при укладанні, зміні, розірванні і виконанні господарських договорів, доволі часто виникають ситуації непорозуміння між суб’єктами підприємницької діяльності, які в результаті призводять до господарських спорів.

Тобто, господарські спори - це спори між суб'єктами підприємницької діяльності, підвідомчі господарським судам.

Дані спори можуть вирішуватись у досудовому (шляхом надсилання претензії), або судовому порядку.

Претензійно-позовна робота адвоката у господарських спорах спрямована на вирішення суперечок між контрагентами з приводу порушення умов договору, непостачання товару, прострочення оплати, неякісного виконання робіт або послуг. І це лише деякі приклади причин виникнення господарських спорів.

Найбільш оптимальним рішенням під час здійснення господарської діяльності є укладенням із адвокатом договору на надання правової допомоги на умовах абонентського обслуговування, що допоможе оперативно вирішувати правові проблеми, зокрема суперечки із контрагентами.

Переваги отримання правової допомоги адвоката

 1. Конфіденційність

  Повна конфіденційність ваших бізнес процесів.

 2. Економія особистого часу

  Вам не доведеться бути присутніми на судових засіданнях і, в більшості випадків, Ваша участь у справі обмежиться підписанням договору про надання правової допомоги.

 3. Досвід

  Практикуючий адвокат має необхідні знання та досвід для вирішення спору на користь клієнта.

 4. Результативність

  Отримавши супровід адвоката при вирішенні спорів у вас набагато більше шансів на отримання бажаного результату.

 5. Звітність

  Ви отримуєте звіт про пророблену роботу.

Вартість адвокатських послуг

На формування вартості послуг, перш за все, впливає обсяг роботи та час, який необхідно витратити на вирішення проблеми. Також, варто пам’ятати, що існують типові і нетипові ситуації, які потребують більш ретельного вивчення матеріалів справи, збору доказів, аналізу судової практики, іншої правової роботи. Окрім цього, як правило, але не завжди, виникають супутні витрати: сплата судового збору, оплата за висновки експертів, дорожні витрати, поштові послуги тощо.

А тому вартість послуг завжди вираховується індивідуально.

Консультація

Консультація завжди вкрай важлива для визначення тактики і стратегії дій захисту або представництва інтересів. При першому знайомстві мені необхідно вивчити і проаналізувати наявні у Вас документи, які відносяться до справи. Це дозволить скласти загальну картину проблематики, визначити терміни виконання завдань і вартість послуг.

Зв'яжіться зі мною

Відгуки:

Иван Гавриленко
14 Грудня 2021
Профессиональный адвокат, а также человек с рациональным мышлением, что очень хорошо помогает в его деятельности. Большое спасибо за проведенную работу. Советую Александра Усачева как адвоката для решения возникших вопросов!
Артем Бондарина
15 Лютого 2021
Дякую за оперативність у господарському спорі, а головне - за отриманий результат та плідну роботу, яка принесла бажаний результат - стягнення заборгованості. Хай вам щастить вигравати спори та доводити рішення до виконання і надалі!
Евгения Скориантова
15 Грудня 2020
Дуже Вам вдячна за ґрунтовну юридичну консультацію і за бездоганно підготовлені документи! Бажаю успіхів у вашій діяльності! Без вагань буду звертатись до Вас і радити іншим.
Сергей Полюшко
17 Листопада 2020
Помог решить вопрос нарушения моих авторских прав крупной украинской компанией!
Алексей Горбач
28 Жовтня 2020
Порядний і відповідальний адвокат, який взявся за судову справу мого батька після недобросовісного юриста, довів до кінця та отримав позитивне рішення! Згодом відстояв рішення суду у апеляційній інстанції. Рекомендую Олександра до співпраці!
Марина Донукис
25 Вересня 2020
Александр, хочется от всей души поблагодарить Вас за высокое знание своего дела и профессионализм. За неоднократную юридическую помощь и успешное отстаивание моих интересов в суде. Профессиональных успехов Вам в вашей карьерной деятельности!
Анатолий Гиндикин
9 Березня 2020
Стаж юриста не ограничивается трудовой книжкой. Это у Александра в крови!
1
Зворотний дзвінок