Земельні спори

Земельні спори виникають як із суперечок між сусідами земельних ділянок так із державними органами, які здійснюють регулювання відносин у даній сфері. Вирішення таких спорів потребує кваліфікованої допомоги адвоката, який допоможе уникнути проблем, адже самостійне вирішення земельних спорів може призвести до:
 1. ризику відмови у задоволенні ваших клопотань та заяв;
 2. ризику пропуску процесуальних строків;
 3. неотримання потрібного для вас результату;
 4. ризику здійснення юридично неправильних дій.
Супровід адвоката потрібен не тільки під час вирішення спорів, але і під час укладення угод щодо придбання, оренди, користування земельними ділянками.

Я допомагаю і вирішую:

 • суперечки про межі земельної ділянки;
 • суперечки між сусідами земельних ділянок;
 • земельні спори про визнання права власності на землю (земельну ділянку);
 • спори про визнання права постійного (безстрокового) користування земельною ділянкою;
 • розділ земельної ділянки між власниками;
 • визначення порядку користування земельною ділянкою; безкоштовна приватизація землі, оскарження відмови в приватизації земельної ділянки;
 • спори про визнання недійсною угоди із земельною ділянкою; судові земельні спори щодо оскарження дій (бездіяльності) державних органів;
 • справи про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою, про вилучення ділянки з чужого незаконного володіння;
 • встановлення сервітуту.

Переваги отримання правової допомоги адвоката
у земельних спорах

 1. Економія

  особистого часу та збереження позитивного психоемоційного стану.

 2. Високі шанси

  на отримання позитивного для вас результату.

 3. Оптимізація

  та пришвидшення процесів вирішення проблеми.

Вартість адвокатських послуг

На формування вартості послуг, перш за все, впливає обсяг роботи та час, який необхідно витратити на вирішення проблеми. Також, варто пам’ятати, що існують типові і нетипові ситуації, які потребують більш ретельного вивчення матеріалів справи, збору доказів, аналізу судової практики, іншої правової роботи. Окрім цього, як правило, але не завжди, виникають супутні витрати: сплата судового збору, оплата за висновки експертів, дорожні витрати, поштові послуги тощо.

А тому вартість послуг завжди вираховується індивідуально.

Консультація

Консультація завжди вкрай важлива для визначення тактики і стратегії дій захисту або представництва інтересів. При першому знайомстві мені необхідно вивчити і проаналізувати наявні у Вас документи, які відносяться до справи. Це дозволить скласти загальну картину проблематики, визначити терміни виконання завдань і вартість послуг.

Зв'яжіться зі мною

Відгуки:

Иван Гавриленко
14 Грудня 2021
Профессиональный адвокат, а также человек с рациональным мышлением, что очень хорошо помогает в его деятельности. Большое спасибо за проведенную работу. Советую Александра Усачева как адвоката для решения возникших вопросов!
Артем Бондарина
15 Лютого 2021
Дякую за оперативність у господарському спорі, а головне - за отриманий результат та плідну роботу, яка принесла бажаний результат - стягнення заборгованості. Хай вам щастить вигравати спори та доводити рішення до виконання і надалі!
Евгения Скориантова
15 Грудня 2020
Дуже Вам вдячна за ґрунтовну юридичну консультацію і за бездоганно підготовлені документи! Бажаю успіхів у вашій діяльності! Без вагань буду звертатись до Вас і радити іншим.
Сергей Полюшко
17 Листопада 2020
Помог решить вопрос нарушения моих авторских прав крупной украинской компанией!
Алексей Горбач
28 Жовтня 2020
Порядний і відповідальний адвокат, який взявся за судову справу мого батька після недобросовісного юриста, довів до кінця та отримав позитивне рішення! Згодом відстояв рішення суду у апеляційній інстанції. Рекомендую Олександра до співпраці!
Марина Донукис
25 Вересня 2020
Александр, хочется от всей души поблагодарить Вас за высокое знание своего дела и профессионализм. За неоднократную юридическую помощь и успешное отстаивание моих интересов в суде. Профессиональных успехов Вам в вашей карьерной деятельности!
Анатолий Гиндикин
9 Березня 2020
Стаж юриста не ограничивается трудовой книжкой. Это у Александра в крови!
1
Зворотний дзвінок