Представництво інтересів потерпілого

Представництво інтересів потерпілого – передбачає надання правової допомоги потерпілому у кримінальному провадженні.

Потерпілим є особа, якій злочином заподіяно моральну, фізичну або майнову шкоду. У справах про злочини, внаслідок яких настала смерть потерпілого, права потерпілого мають його близькі родичі.

  Найчастіше до адвоката звертаються потерпілі у таких випадках:

 • потреба належного юридичного захисту у випадку неналежного відстоювання прав прокуратурою або проведення неналежного розслідування слідчим
 • обвинувачений намагається уникнути притягнення до кримінальної та цивільно-правової відповідальності
 • потерпілий підтримує обвинувачення у справах приватного обвинувачення (тілесні ушкодження; зґвалтування; ухилення від сплати аліментів; порушення авторського права; злочини проти власності, якщо вони вчинені працівником юридичної особи)
 • потерпілий хоче отримати належне відшкодування заподіяних йому збитків

   Захист прав потерпілого іноді буває, навіть, складнішим ніж захист підозрюваного або обвинуваченого. Однак, вступ у справу професійного адвоката  як представника потерпілого та цивільного позивача змушує правоохоронців і суд все ж таки винести законне та обґрунтоване рішення, забезпечити інтереси потерпілого і цивільного позивача у кримінальному провадженні.

   Представляючи інтереси потерпілого я здійснюю такі процесуальні дії:

 • ознайомлення з матеріалами кримінального провадження
 • ініціювання і участь у слідчих діях (допитах, затриманні, обшуках, проведенні експертиз)
 • ініціювання обрання та недопущення зміни або скасування запобіжних заходів
 • професійний аналіз доказів у справі (показів свідків, письмових та речових доказів, висновків експертів)   
 • проведення адвокатського розслідування (перевірка існуючих і збір нових доказів у справі) 
 • визначення стратегії і тактики обвинувачення у кримінальному провадженні шляхом побудови «обвинувального висновку потерпілого»
 • участь у дослідженні доказів у справі (допиті свідків, вивченні письмових та речових доказів, дослідженні висновків експертів)   
 • подача нових доказів у справі (нових свідків, нових речових та письмових доказів, нових висновків експертів, заслуховування думки спеціаліста)
 • недопущення відмови прокурора від підтримання обвинувачення, зміни обвинувального акта (перекваліфікації дій обвинуваченого)
 • укладання угоди про примирення з потерпілим
 • недопущення укладання угоди про визнання вини обвинуваченого з прокурором
 • складання цивільного позову та накладання арешту на майно обвинуваченого    
 • виступ у судових дебатах   
 • обґрунтування неможливості закриття кримінального провадження та звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності
 • обґрунтування неможливості прийняття судом виправдувального вироку
 • обґрунтування необхідності посилення покарання обвинуваченому
 • обґрунтування неможливості звільнення від покарання обвинуваченого
 • оскарження неправосудного вироку до апеляційного чи касаційного суду
 • привернення уваги суспільства через ЗМІ до вчиненого злочину

Переваги отримання правової допомоги адвоката

 1. Ретельність

  Збір доказів, вивчення матеріалів справи, робота зі свідками проводиться мною особливо прискіпливо, адже кожна дрібниця може бути важливою.

 2. Оперативність

  Цілодобова оперативна підтримка адвоката.

 3. Досвід

  Завдяки досвіду роботи у правоохоронних органах маю змогу оцінити проблематику ситуації клієнта у кримінальному процесі «з середини» та спрогнозувати можливий розвиток подій.

 4. Впевненість

  Потерпілий буде впевнений, що його дії мають правильний вектор і призведуть до бажаного результату.

Вартість адвокатських послуг

На формування вартості послуг, перш за все, впливає обсяг роботи та час, який необхідно витратити на вирішення проблеми. Також, варто пам’ятати, що існують типові і нетипові ситуації, які потребують більш ретельного вивчення матеріалів справи, збору доказів, аналізу судової практики, іншої правової роботи. Окрім цього, як правило, але не завжди, виникають супутні витрати: сплата судового збору, оплата за висновки експертів, дорожні витрати, поштові послуги тощо.

А тому вартість послуг завжди вираховується індивідуально.

Консультація

Консультація завжди вкрай важлива для визначення тактики і стратегії дій захисту або представництва інтересів. При першому знайомстві мені необхідно вивчити і проаналізувати наявні у Вас документи, які відносяться до справи. Це дозволить скласти загальну картину проблематики, визначити терміни виконання завдань і вартість послуг.

Зв'яжіться зі мною

Відгуки:

Иван Гавриленко
14 Грудня 2021
Профессиональный адвокат, а также человек с рациональным мышлением, что очень хорошо помогает в его деятельности. Большое спасибо за проведенную работу. Советую Александра Усачева как адвоката для решения возникших вопросов!
Артем Бондарина
15 Лютого 2021
Дякую за оперативність у господарському спорі, а головне - за отриманий результат та плідну роботу, яка принесла бажаний результат - стягнення заборгованості. Хай вам щастить вигравати спори та доводити рішення до виконання і надалі!
Евгения Скориантова
15 Грудня 2020
Дуже Вам вдячна за ґрунтовну юридичну консультацію і за бездоганно підготовлені документи! Бажаю успіхів у вашій діяльності! Без вагань буду звертатись до Вас і радити іншим.
Сергей Полюшко
17 Листопада 2020
Помог решить вопрос нарушения моих авторских прав крупной украинской компанией!
Алексей Горбач
28 Жовтня 2020
Порядний і відповідальний адвокат, який взявся за судову справу мого батька після недобросовісного юриста, довів до кінця та отримав позитивне рішення! Згодом відстояв рішення суду у апеляційній інстанції. Рекомендую Олександра до співпраці!
Марина Донукис
25 Вересня 2020
Александр, хочется от всей души поблагодарить Вас за высокое знание своего дела и профессионализм. За неоднократную юридическую помощь и успешное отстаивание моих интересов в суде. Профессиональных успехов Вам в вашей карьерной деятельности!
Анатолий Гиндикин
9 Березня 2020
Стаж юриста не ограничивается трудовой книжкой. Это у Александра в крови!
1
Зворотний дзвінок