Представництво у правоохоронних органах

В умовах сьогодення, перш ніж “завітати” до будь-якого правоохоронного органу необхідно заручитись підтримкою адвоката, щоб ваш візит не обернувся для вас неприємними несподіванками та проблемами.

Навіть банальне листування фізичних осіб або підготовка суб’єктами господарювання відповідей на запити правоохоронних органів потребують ретельних та виважених дій. Інакше проблем не оминути!

Якщо вас викликають у правоохоронний орган, вам необхідно знати свої права, які убезпечать від фатальних помилок. Як показує практика, участь адвоката у будь-яких процесуальних діях відносно клієнта, а також представництво інтересів клієнта адвокатом у таких органах забезпечує законність та ввічливе ставлення з боку працівників таких правоохоронних органів.

Переваги отримання правової допомоги адвоката
під час представництва у правоохоронних органів

  1. Досвід

    Завдяки досвіду роботи у правоохоронних органах маю змогу оцінити проблематику ситуації клієнта у кримінальному процесі «з середини» та спрогнозувати можливий розвиток подій.

  2. Впевненість

    Клієнт буде впевнений, що його дії мають правильний вектор і призведуть до бажаного результату.

  3. Економія часу

    Ви збережете свій час та уникните бюрократичних процедур.

Вартість адвокатських послуг

На формування вартості послуг, перш за все, впливає обсяг роботи та час, який необхідно витратити на вирішення проблеми. Також, варто пам’ятати, що існують типові і нетипові ситуації, які потребують більш ретельного вивчення матеріалів справи, збору доказів, аналізу судової практики, іншої правової роботи. Окрім цього, як правило, але не завжди, виникають супутні витрати: сплата судового збору, оплата за висновки експертів, дорожні витрати, поштові послуги тощо.

А тому вартість послуг завжди вираховується індивідуально.

Консультація

Консультація завжди вкрай важлива для визначення тактики і стратегії дій захисту або представництва інтересів. При першому знайомстві мені необхідно вивчити і проаналізувати наявні у Вас документи, які відносяться до справи. Це дозволить скласти загальну картину проблематики, визначити терміни виконання завдань і вартість послуг.

Зв'яжіться зі мною

Відгуки:

Иван Гавриленко
14 Грудня 2021
Профессиональный адвокат, а также человек с рациональным мышлением, что очень хорошо помогает в его деятельности. Большое спасибо за проведенную работу. Советую Александра Усачева как адвоката для решения возникших вопросов!
Артем Бондарина
15 Лютого 2021
Дякую за оперативність у господарському спорі, а головне - за отриманий результат та плідну роботу, яка принесла бажаний результат - стягнення заборгованості. Хай вам щастить вигравати спори та доводити рішення до виконання і надалі!
Евгения Скориантова
15 Грудня 2020
Дуже Вам вдячна за ґрунтовну юридичну консультацію і за бездоганно підготовлені документи! Бажаю успіхів у вашій діяльності! Без вагань буду звертатись до Вас і радити іншим.
Сергей Полюшко
17 Листопада 2020
Помог решить вопрос нарушения моих авторских прав крупной украинской компанией!
Алексей Горбач
28 Жовтня 2020
Порядний і відповідальний адвокат, який взявся за судову справу мого батька після недобросовісного юриста, довів до кінця та отримав позитивне рішення! Згодом відстояв рішення суду у апеляційній інстанції. Рекомендую Олександра до співпраці!
Марина Донукис
25 Вересня 2020
Александр, хочется от всей души поблагодарить Вас за высокое знание своего дела и профессионализм. За неоднократную юридическую помощь и успешное отстаивание моих интересов в суде. Профессиональных успехов Вам в вашей карьерной деятельности!
Анатолий Гиндикин
9 Березня 2020
Стаж юриста не ограничивается трудовой книжкой. Это у Александра в крови!
1
Зворотний дзвінок