Проведення адвокатських розслідувань

Адвокатське розслідування — це збір фактичних даних про особу/осіб або подію з метою законного використання у вирішенні правових проблем клієнта або з метою недопущення таких проблем у майбутньому.

Інструментарій адвоката у даній діяльності є більш ніж широким, але іноді потребує креативного підходу та використання спеціальних знань. Окрім того, велика кількість баз даних, якими користуються державні органи та до яких можуть мати доступ адвокати, також є джерелом формування адвокатського розслідування.

Найчастіше такі розслідування проводяться з метою спростування або підтвердження певних обставин. Але бувають випадки, коли такі розслідування сприяють безпеці бізнесу.

Проведення адвокатського розслідування потребує креативності, нестандартного мислення та індивідуального підходу до клієнта.

Переваги отримання правової допомоги адвоката
під час проведення розслідувань

  1. "Озброєнність"

    Інформація - це "зброя", яка надає суттєву перевагу над опонентом.

  2. Оперативність

    Я ціную ваш час і забезпечую надання послуг у найкоротші строки, але із збереженням їх якості.

  3. Конфіденційність

    Дотримання повної конфіденційності вашої діяльності.

Вартість адвокатських послуг

На формування вартості послуг, перш за все, впливає обсяг роботи та час, який необхідно витратити на вирішення проблеми. Також, варто пам’ятати, що існують типові і нетипові ситуації, які потребують більш ретельного вивчення матеріалів справи, збору доказів, аналізу судової практики, іншої правової роботи. Окрім цього, як правило, але не завжди, виникають супутні витрати: сплата судового збору, оплата за висновки експертів, дорожні витрати, поштові послуги тощо.

А тому вартість послуг завжди вираховується індивідуально.

Консультація

Консультація завжди вкрай важлива для визначення тактики і стратегії дій захисту або представництва інтересів. При першому знайомстві мені необхідно вивчити і проаналізувати наявні у Вас документи, які відносяться до справи. Це дозволить скласти загальну картину проблематики, визначити терміни виконання завдань і вартість послуг.

Зв'яжіться зі мною

Відгуки:

Иван Гавриленко
14 Грудня 2021
Профессиональный адвокат, а также человек с рациональным мышлением, что очень хорошо помогает в его деятельности. Большое спасибо за проведенную работу. Советую Александра Усачева как адвоката для решения возникших вопросов!
Артем Бондарина
15 Лютого 2021
Дякую за оперативність у господарському спорі, а головне - за отриманий результат та плідну роботу, яка принесла бажаний результат - стягнення заборгованості. Хай вам щастить вигравати спори та доводити рішення до виконання і надалі!
Евгения Скориантова
15 Грудня 2020
Дуже Вам вдячна за ґрунтовну юридичну консультацію і за бездоганно підготовлені документи! Бажаю успіхів у вашій діяльності! Без вагань буду звертатись до Вас і радити іншим.
Сергей Полюшко
17 Листопада 2020
Помог решить вопрос нарушения моих авторских прав крупной украинской компанией!
Алексей Горбач
28 Жовтня 2020
Порядний і відповідальний адвокат, який взявся за судову справу мого батька після недобросовісного юриста, довів до кінця та отримав позитивне рішення! Згодом відстояв рішення суду у апеляційній інстанції. Рекомендую Олександра до співпраці!
Марина Донукис
25 Вересня 2020
Александр, хочется от всей души поблагодарить Вас за высокое знание своего дела и профессионализм. За неоднократную юридическую помощь и успешное отстаивание моих интересов в суде. Профессиональных успехов Вам в вашей карьерной деятельности!
Анатолий Гиндикин
9 Березня 2020
Стаж юриста не ограничивается трудовой книжкой. Это у Александра в крови!
1
Зворотний дзвінок