Стягнення аліментів

Попіклуйтесь про право вашої дитини на належне матеріальне забезпечення – зверніться до адвоката для стягнення аліментів.

Адже, батьки зобов’язані утримувати своїх неповнолітніх дітей і непрацездатних повнолітніх дітей, які потребують матеріальної допомоги, незалежно від того чи перебувають вони у шлюбі чи ні (у випадку народження дитини під час фактичних шлюбних відносин), чи визнаний шлюб недійсним, чи позбавлені вони батьківських прав, чи дитина від них відібрана тимчасово без позбавлення батьківських прав.

Питання стягнення аліментів є найпоширенішими у практиці сімейних спорів.

Сімейне законодавство України встановлює два принципи аліментів:

 • у твердій грошовій сумі;
 • в процентах від всіх видів заробітку та доходу платника аліментів.

  Також, чинне сімейне законодавство встановлює:

  • можливість стягнення аліментів за попередній період;
  • підстави для збільшення та зменшення розміру аліментів.

  Важливість допомоги адвоката під час стягнення аліментів:

  1. Адвокат забезпечить збільшення реального розміру аліментів, який буде стягуватися на Вашу користь.
  2. Адвокат забезпечить збір всіх необхідних доказів, щодо майнового стану платника аліментів, у тому числі шляхом використання особливих можливостей у вигляду адвокатських запитів.
  3. Адвокат прискорить процедуру розгляду справи про стягнення аліментів в суді, і його дії будуть спрямовані на максимально швидке отримання рішення суду.
  4. Адвокат збереже Вас від зайвого стресу і, в більшості випадків, Ваша участь обмежиться підписанням договору про надання правової допомоги.

  Вартість послуг адвоката по аліментам:

  На вибір клієнта можу запропонувати кілька варіантів оплати:

  • фіксована сума, яку клієнт оплачує одразу (“під ключ”);
  • фіксована сума гонорару за позасудову роботу + оплата за кожне судове засідання;
  • оплата за кожну послугу окремо (наприклад, складання адвокатського запиту,  складання позовної заяви,  участь у судовому засіданні тощо).
   Консультація (при укладенні договору – безкоштовна)850 / 0 грн.
   Складення позовної заяви3000 грн.
   Участь у судовому засіданні2000 грн.
   Комплексне представництво у суді (“під ключ”)12000 грн.
   *вартість вказана у таблиці є орієнтовною і вираховується індивідуально. Для розуміння ціни послуг і необхідного об’єму роботи проконсультуйтеся із адвокатом.

   Переваги отримання правової допомоги адвоката

   1. Економія особистого часу

    Вам не доведеться бути присутніми на судових засіданнях і, в більшості випадків, Ваша участь у справі обмежиться підписанням договору про надання правової допомоги.

   2. Збереження психологічного здоров’я

    Адвокат збереже Вас від зайвого стресу, а Ви зможете уникнути неприємних зустрічей і негативних емоцій.

   3. Досвід адвоката

    Досвід супроводження сімейних справ різної складності більше ніж 6 років.

   Вартість адвокатських послуг

   На формування вартості послуг, перш за все, впливає обсяг роботи та час, який необхідно витратити на вирішення проблеми. Також, варто пам’ятати, що існують типові і нетипові ситуації, які потребують більш ретельного вивчення матеріалів справи, збору доказів, аналізу судової практики, іншої правової роботи. Окрім цього, як правило, але не завжди, виникають супутні витрати: сплата судового збору, оплата за висновки експертів, дорожні витрати, поштові послуги тощо.

   А тому вартість послуг завжди вираховується індивідуально.

   Консультація

   Консультація завжди вкрай важлива для визначення тактики і стратегії дій захисту або представництва інтересів. При першому знайомстві мені необхідно вивчити і проаналізувати наявні у Вас документи, які відносяться до справи. Це дозволить скласти загальну картину проблематики, визначити терміни виконання завдань і вартість послуг.

   Зв'яжіться зі мною

   Відгуки:

   Иван Гавриленко
   14 Грудня 2021
   Профессиональный адвокат, а также человек с рациональным мышлением, что очень хорошо помогает в его деятельности. Большое спасибо за проведенную работу. Советую Александра Усачева как адвоката для решения возникших вопросов!
   Артем Бондарина
   15 Лютого 2021
   Дякую за оперативність у господарському спорі, а головне - за отриманий результат та плідну роботу, яка принесла бажаний результат - стягнення заборгованості. Хай вам щастить вигравати спори та доводити рішення до виконання і надалі!
   Евгения Скориантова
   15 Грудня 2020
   Дуже Вам вдячна за ґрунтовну юридичну консультацію і за бездоганно підготовлені документи! Бажаю успіхів у вашій діяльності! Без вагань буду звертатись до Вас і радити іншим.
   Сергей Полюшко
   17 Листопада 2020
   Помог решить вопрос нарушения моих авторских прав крупной украинской компанией!
   Алексей Горбач
   28 Жовтня 2020
   Порядний і відповідальний адвокат, який взявся за судову справу мого батька після недобросовісного юриста, довів до кінця та отримав позитивне рішення! Згодом відстояв рішення суду у апеляційній інстанції. Рекомендую Олександра до співпраці!
   Марина Донукис
   25 Вересня 2020
   Александр, хочется от всей души поблагодарить Вас за высокое знание своего дела и профессионализм. За неоднократную юридическую помощь и успешное отстаивание моих интересов в суде. Профессиональных успехов Вам в вашей карьерной деятельности!
   Анатолий Гиндикин
   9 Березня 2020
   Стаж юриста не ограничивается трудовой книжкой. Это у Александра в крови!
   1
   Зворотний дзвінок