Захист обвинуваченого

Обвинувачений (підсудний) — це особа, обвинувальний акт щодо якої переданий до суду.

Захист у суді передбачає:

 • ознайомлення із матеріалами кримінального провадження
 • зміна або скасування запобіжних заходів
 • вивчення доказів у справі
 • проведення адвокатського розслідування
 • визначення позиції захисту (невинуватий; позиція мовчання; винуватий частково; винуватий і претендую на звільнення від кримінальної відповідальності; винуватий і претендую на пом’якшення покарання; винуватий і претендую на звільнення від покарання)
 • визначення стратегії і тактики захисту
 • участь у дослідженні доказів у справі (допиті потерпілих, свідків, вивченні письмових та речових доказів, дослідженні висновків експертів)   
 • визначення та обґрунтування недопустимості доказів обвинувачення
 • подача суду нових доказів у справі (нових свідків, нових речових та письмових доказів, нових висновків експертів, заслуховування думки спеціаліста)
 • ініціювання відмови прокурора від підтримання обвинувачення, зміна обвинувального акта (перекваліфікація дій обвинуваченого)
 • ініціювання за погодженням з підзахисним укладання юридично грамотної угоди про примирення з потерпілим або угоди про визнання вини з прокурором
 • заперечення цивільному позову 
 • виступ у судових дебатах 
 • обґрунтування необхідності закриття кримінального провадження та звільнення особи від кримінальної відповідальності (у зв’язку з дійовим каяттям; у зв’язку з примиренням з потерпілим; у зв’язку із строками давності притягнення до кримінальної відповідальності; у зв’язку із втратою суспільної небезпеки; у зв’язку із лікуванням від наркоманії; у зв’язку із добровільною здачею зброї тощо)
 • обґрунтування необхідності застосування примусових заходів медичного характеру
 • обґрунтування необхідності прийняття судом виправдувального вироку (у зв’язку з відсутністю події кримінального правопорушення; відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення; не встановленням достатніх доказів для доведення винуватості особи в суді і вичерпанням можливостей їх отримати; у зв’язку з наявністю необхідної оборони; у зв’язку з наявністю уявної оборони; у зв’язку з наявністю крайньої необхідності; у зв’язку з виконанням наказу чи розпорядження)
 • обґрунтування необхідності пом’якшення покарання обвинуваченому
 • недопущення конфіскації майна та спеціальної конфіскації
 • обґрунтування необхідності звільнення від покарання обвинуваченого (у зв’язку із втратою особою суспільної небезпечності; у зв’язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності; у зв’язку з не можливістю застосування до винуватого певного виду покарання; у зв’язку із захворюванням на тяжку хворобу, на яку особа захворіла до постановлення вироку; у зв’язку із застосуванням до неповнолітнього примусових заходів виховного характеру; з випробуванням; з випробуванням вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до семи років; з випробуванням неповнолітніх; осіб, що захворіли на тяжку хворобу, що перешкоджає відбуванню покарання; на підставі закону про амністію)

Переваги отримання правової допомоги адвоката
обвинуваченим

 1. Досвід

  Завдяки досвіду роботи у правоохоронних органах маю змогу оцінити проблематику ситуації клієнта у кримінальному процесі «з середини» та спрогнозувати можливий розвиток подій.

 2. Ретельність

  Збір доказів, вивчення матеріалів справи, робота зі свідками проводиться мною особливо прискіпливо, адже кожна дрібниця може бути важливою.

 3. Оперативність

  Цілодобова оперативна підтримка адвоката.

Вартість адвокатських послуг

На формування вартості послуг, перш за все, впливає обсяг роботи та час, який необхідно витратити на вирішення проблеми. Також, варто пам’ятати, що існують типові і нетипові ситуації, які потребують більш ретельного вивчення матеріалів справи, збору доказів, аналізу судової практики, іншої правової роботи. Окрім цього, як правило, але не завжди, виникають супутні витрати: сплата судового збору, оплата за висновки експертів, дорожні витрати, поштові послуги тощо.

А тому вартість послуг завжди вираховується індивідуально.

Консультація

Консультація завжди вкрай важлива для визначення тактики і стратегії дій захисту або представництва інтересів. При першому знайомстві мені необхідно вивчити і проаналізувати наявні у Вас документи, які відносяться до справи. Це дозволить скласти загальну картину проблематики, визначити терміни виконання завдань і вартість послуг.

Зв'яжіться зі мною

Відгуки:

Иван Гавриленко
14 Грудня 2021
Профессиональный адвокат, а также человек с рациональным мышлением, что очень хорошо помогает в его деятельности. Большое спасибо за проведенную работу. Советую Александра Усачева как адвоката для решения возникших вопросов!
Артем Бондарина
15 Лютого 2021
Дякую за оперативність у господарському спорі, а головне - за отриманий результат та плідну роботу, яка принесла бажаний результат - стягнення заборгованості. Хай вам щастить вигравати спори та доводити рішення до виконання і надалі!
Евгения Скориантова
15 Грудня 2020
Дуже Вам вдячна за ґрунтовну юридичну консультацію і за бездоганно підготовлені документи! Бажаю успіхів у вашій діяльності! Без вагань буду звертатись до Вас і радити іншим.
Сергей Полюшко
17 Листопада 2020
Помог решить вопрос нарушения моих авторских прав крупной украинской компанией!
Алексей Горбач
28 Жовтня 2020
Порядний і відповідальний адвокат, який взявся за судову справу мого батька після недобросовісного юриста, довів до кінця та отримав позитивне рішення! Згодом відстояв рішення суду у апеляційній інстанції. Рекомендую Олександра до співпраці!
Марина Донукис
25 Вересня 2020
Александр, хочется от всей души поблагодарить Вас за высокое знание своего дела и профессионализм. За неоднократную юридическую помощь и успешное отстаивание моих интересов в суде. Профессиональных успехов Вам в вашей карьерной деятельности!
Анатолий Гиндикин
9 Березня 2020
Стаж юриста не ограничивается трудовой книжкой. Это у Александра в крови!
1
Зворотний дзвінок