Про грошову допомогу у зв’язку із пораненням, полоном або загибеллю військовослужбовців

🇺🇦 З 24 лютого 2022 року українські військовослужбовці відбивають повномасштабне вторгнення російських окупантів на територію України.

📝 А тому, 28 лютого 2022 року Кабінету Міністрів України прийняв Постанову № 168 “Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану”.

✒️ А 1 квітня на засіданні уряду було ухвалене рішення про внесення змін до Постанови.

🩺 Відтак, зміни дозволять, зокрема до наказів про виплату додаткової винагороди, збільшеної до 100 тис. грн, включати осіб, які у зв’язку з пораненням, пов’язаним із захистом Батьківщини, перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я, включаючи час переміщення з одного в інший лікарняні заклади, або ж перебувають у відпустці для лікування після тяжкого поранення за висновком військово-лікарської комісії.

🔺️ Крім того, прийняті зміни дозволять включати осіб, захоплених у полон або ж які стали заручниками, а також інтерновані в нейтральні держави або безвісно відсутні; а також особам, що загинули або померли внаслідок отриманих травм чи поранень, – за весь місяць, у якому особа загинула.

👥 ️️Сім’ям загиблих осіб, зазначених у пункті 1 даної Постанови, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 000 000 гривень, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів, передбачених у статті 16-1 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”.

❗️ Однак, на практиці, існує безліч перепон на шляху до отримання законних виплат.

✅️ Якщо вам необхідна правова допомога у питаннях, пов’язаних із призначенням, виплатою одноразової грошової допомоги та компенсаційних сум, звертайтесь до мене!

#адвокат #юрист #адвокаткиїв #військовослужбовець #зсу #грошовадопомога #attorney #полон #суд #поранення #заручники #війна #war

1
Зворотний дзвінок